Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerYeniden kullanılabilir plastik paletleri

Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler

Sertifika
Çin Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Sertifikalar
Çin Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sevgili Vincent, Son olarak, Büyük işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Gönderdiğiniz gibi almayı umuyoruz. Kısa ödeme tutarı için özür dilerim, gerçekten yaparım.

—— Anand Amarsaik (Moğolistan)

Kazan Rusya'da bulunan fabrikamız, ORBIT şirketi ile birçok kez kaliteli depo rafları ve profesyonel satış ekibi mutlu CNY ile işbirliği yapmaktadır!

—— Venera Valeeva (Rusya)

Biz bu araç göğüs dolapları Quebec'de yeniden satış için sipariş verdik, müşterilerimiz kalitesiyle mutluyum ürünlerinizi burada tavsiye ederim :-)

—— Eric Lavoie (Kanada)

Newcom Grubu'nun Eznis Airways LLC şubesi olarak, 2012 yılında sizlere her türlü destek ve büyük işbirliğiniz için teşekkür etmek isteriz.

—— Baatarsuren B. (Moğolistan)

Ben sohbet şimdi

Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler

Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler
Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler

Büyük resim :  Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: ORBIT
Sertifika: JIS, CE, ISO9001
Model numarası: PPJ1109
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ambalaj Filmi ve Ambalaj Kemeri
Teslim süresi: 10-15 gün
Ödeme koşulları: T/t, l/c, Western Union, Paypal
Yetenek temini: 2000 adet/ay
Fiyat Dönemi:: EXW, FOB, CIF, DAF, DDP

Lojistik, Mavi / Kırmızı İçin Dayanıklı / Hafif Geri Dönüştürülmüş Plastik Paletler

Açıklama
Vurgulamak:

Endüstriyel plastik paletler

,

ihracat plastik paletler


Lojistik, Mavi / Kırmızı için Dayanıklı / Hafif Geri Dönüşümlü Plastik Paletler


Hızlı Ayrıntılar:

Ürün adı Plastik Paletler

Standart konfigürasyon

(Mevcut Özelleştirilmiş)

Boyut (mm) Statik Yük (T) Dinamik Yük (T) Rafta (T)
Çok 1200 x 800 x 170 6 1.5 1
Çok 1200 x 1000 x 170 6 1.5 1
1100 x 1100 x 170 6 1.5 1
1200 × 1200 x 180 6 1.5 1
1300 x 1100 x 170 6 1.5 1
1100 x 900 x 170 4 1 -
Çok 1200 x 800 x 150 4 1 -
1400 × 1200 x 150 4 1 -
HS Kodu 3923900000
İşlenmemiş içerikler İki seçenek: bakir HDPE veya geri dönüştürülmüş PP
Renkler standart mavi, kırmızı ve özelleştirilmiş


   

Açıklama:

Plastik Paletlere Giriş

Hammadde veya mamul mal gibi eşyaları harekete geçiren her şirket, bu ürünleri taşımak için palet veya euro palet ve malzeme taşıma ekipmanı kullanır. Paletler her ülkede ve her depoda kullanılmaktadır. Bu paletlerin çoğunluğu ahşaptan yapılmıştır. ABD'de palet üretimi, her yıl kullanılan kerestenin neredeyse yarısını oluşturmaktadır. Ama herkes paletlerin ağaçtan yapılması gerektiğini düşünmez. Son birkaç yıldır çevre hareketi, her yıl kullanılan odun miktarının kullanımını ve bu çöp paletlerinin depolama alanlarındaki problemlerini sorguladı. Diğerleri ise ahşap paletlerin yiyecek hareketlerinde kullanılması ve böcek ve mantar maddelerinin ahşap palet üzerinde yaşama kabiliyetinden endişe duymaktadır. Bu endişelerden dolayı, bu konuların bir kısmını hafifletmek için plastik ve metalden paletler piyasaya sürülmüştür.

Ahşap Paletler ile ilgili sorunlar

Özellikle paletlerin inşası için odun kullanımı konusunda bazı çevresel sorunlar ortaya çıkmıştır, özellikle gıda maddelerinin nakliyesi ve depolanması için kullanıldığında. Ahşap gözenekli olduğu için bakteri içerebilen sıvıları emebilir.

Ahşabın tedavisi başka bir husustur. Kompozit ahşap paletler bilinen bir kanserojen olan formaldehit içerebilir. Bu, ahşap paletlerde saklandığında ve sevk edildiğinde gıda ile temas edebilir. Ahşap paletler de böcek istilası için bir yer olabilir. Bunu tedavi etmek için, toksik bir kimyasal olan Metil Bromid ile ısıl işlem veya fümigasyon gerektirirler.

Ahşap paletlerle ilgili bir başka konu da yanıcılıktır. Kuru paletler çok düşük bir parlama noktasına sahip olduğunda ve yangınlar genellikle ahşap palet istifleriyle hızlanır. Ne zaman yanarsa, ahşap paletler bir dizi zehirli duman çıkarabilir.

Güvenli bir şekilde istiflenebilen ve forklift veya forklift ile güvenli bir şekilde hareket ettirilebilen, ağırlıkların tamamını destekleyen, dayanıklı, orta ve yüksek yoğunluklu polietilen paletler tedarik ediyoruz. Bu özel paletler, gıda üreticileri, et işleme, mezbahalar ve bahçecilik, mühendislik ve farmasötik gibi birçok büyük endüstri tarafından kullanılmaktadır. Bir dizi renkte mevcuttur ve hem katı hem de delikli versiyonlarda gıda depolama, geleneksel ahşap paletlerden daha kolay temizlenme ve daha hijyenik olmaları uygundur. Plastik paletler ayrıca parçalanır ve tırnaksız olduğundan daha güvenlidir.Seçin ve satın unsurları:
1). Senin mal boyutu W × D × H nedir?
2). Ürünlerinizin ağırlığı nedir?

Web sitesinde ihtiyacınız olanı bulamazsanız, daha fazla ürün bilgisi için lütfen bizimle iletişime geçin.İletişim bilgileri
Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd

İlgili kişi: Vincent Yang

Tel: 0086-18520335817

Faks: 86-400-8266163-58017

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)