Ana sayfa

Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

GuangDong ORBIT Metal Products Co, Ltd eskiden JINBIAO Technology olarak bilinen 2005 yılında kurulmuş ve şimdi imalat, tasarım, pazarlama ve inşaat konusunda uzmanlaşmış entegre bir raf sistemi tedarikçisi haline geliyor.

 

Yaklaşık 8000 metrekarelik bir alana sahip olan firmamız, 60'dan fazla tam zamanlı çalışana sahiptir.Kuruluşundan bu yana, ORBIT her zaman ASRS, Elektrikli Hareketli Raf, Mekik Taşıyıcı, Depolama Raf Sistemi ve İş İstasyonu Ekipmanları gibi farklı ürünlerde araştırma, tasarım, üretim, kurulum ve satış sonrası hizmet vermeye kararlıdır.

 

En popüler ürünlerimiz Uzun Açıklıklı Raflar, Seçici Palet Rafları, Konsol Rafları, Asma Döşeme, Alet Sandığı ve Arabası, Hasır Paletler, Rulolu Konveyör Hattı ve diğer özelleştirilmiş metal ürünlerdir.Öğelerimiz kaynak yapmadan kolayca monte edilebildiğinden ve güçlü yük kapasitesi desteğine sahip olduklarından, lojistik dağıtım merkezi, havacılık, elektronik, makine, otomobil, gıda, ilaç, süpermarket, hazır giyim ve tütün endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

ORBIT ürünleri zaten ISO9001-2000 kalite sistem belgelendirme geçti.Biz sadece gelişmiş üretim ekipmanları ile donatılmış, ama biz de benimsenmesi gelişmiş uluslararası toz kaplı hattı, tedavi öncesi püskürtme sistemi, yüksek hassasiyetli ayarlanabilir otomatik haddeleme üretim hattı ve otomatik kaynak robotları.ORBIT grubu lojistik teknolojisi yenilikçiliğine adanmış ve piyasaya üst düzey ürün hizmeti sunmakta, Öte yandan ORBIT grubunun üyeleri tasarım ve işletme konusunda geniş bir deneyime sahiptir, müşterilere hızlı ve doğru bir şekilde mükemmel depolama çözümleri sunabiliriz.

 

Mükemmel yapılandırma ve üstün yönetim ekibi sayesinde, ürünlerimiz Hong Kong, Singapur, Filipinler, Avustralya, Almanya ve Kanada dahil olmak üzere 30'dan fazla ülke ve bölgeye başarıyla tedarik edilmiştir.

 

“Dürüstlük Yönetimi ve Yüksek Kalite” yi şirket hedeflerinden biri olarak görüyoruz.ORBIT, mükemmel kalite, ileri teknoloji, benzersiz tasarım ve makul bir fiyat ile pratik fonksiyon ile depo depolama endüstrisi için yeni bir örnek oluşturmaya devam ediyor.Yakın gelecekte tüm müşterilere en profesyonel depo depolama çözümlerini sunmak için sabırsızlanıyoruz!

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2005 yılında, JINBIAO Teknoloji Ticaret Şirketi aslen Huadu Bölgesi, Guangzhou şehrinde kuruldu.

2008 yılında, JINBIAO Teknoloji Ticaret Şirketi Dongguan City, Changan Town kendi üretim fabrikasını kurmuştur.

2010 yılında, JINBIAO Teknoloji Ticaret Şirketi büyüyen işin ihtiyaçlarını karşılamak için Haizhu District, Guangzhou Şehrine taşındı.

 

2013 yılında JINBIAO Technology Trading Company, adını ORBIT Metal Products Co., Ltd olarak değiştirdi, o zamandan beri sadece depo depolama raf sistemi tasarlamaya ve üretmeye odaklandık.

2013 yılında, ORBIT Metal, Guangzhou East Railway Station yakınlarındaki Dongzhan Çok Fonksiyonlu Binasında ilk şubesini kurdu.

2014 yılında, Guangdong ORBIT Metal Ürünleri HK Limited 9 Yin Chong Caddesi, Kowloon, Hong Kong'da kuruldu.

Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : YÖRÜNGE

No. Çalışanları : 60~120

Yıllık satış : 2000000-3500000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Sertifikalar Çin Guangdong ORBIT Metal Products Co., Ltd Sertifikalar