Ana sayfa

Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd

Şirket profili
Guangzhou ORBIT Metal Ürünleri Co, Ltd daha önce 2005 yılında kurulmuş ve şimdi imalat, tasarım, pazarlama ve inşaat konusunda uzmanlaşmış entegre bir raf sistemi tedarikçisi haline gelen JINBIAO Technology olarak bilinir.

Yaklaşık 8000 metrekarelik bir alana sahip olan firmamız 60'tan fazla tam zamanlı çalışanı bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana, ORBIT her zaman ASRS, Elektrikli Hareketli Raf, Mekik Taşıyıcı, Depolama Raf Sistemi ve İş İstasyonu Ekipmanları gibi farklı ürünlerde araştırma, tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası hizmetlerini taahhüt etmiştir.

En popüler ürünlerimiz Uzun Açıklıklı Raflar, Seçici Palet Rafları, Konsol Rafları, Asma Katlar, Takım Göğüsleri ve Arabaları, Tel Örgü Paletleri, Makaralı Konveyör Hattı ve diğer özel metal ürünlerdir. Ürünlerimiz kaynaksız olarak kolayca monte edilebildiğinden ve güçlü yük kapasitesi desteğine sahip olduklarından, lojistik dağıtım merkezi, havacılık, elektronik, makine, otomobil, gıda, ilaç, süpermarket, konfeksiyon ve tütün endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadırlar.

ORBIT ürünleri zaten ISO9001-2000 kalite sistemi sertifikasını geçti. Biz sadece gelişmiş üretim ekipmanları ile donatılmış değil, aynı zamanda gelişmiş uluslararası toz kaplı hattı, ön işleme püskürtme sistemi, yüksek hassasiyetli ayarlanabilir otomatik haddeleme üretim hattı ve otomatik kaynak robotları benimsiyoruz. ORBIT grubu, lojistik teknoloji inovasyonuna adanmış ve pazara üst düzey ürün servisi sunarken, ORBIT grubunun üyeleri tasarım ve işletim konusunda geniş bir deneyime sahiptir, müşterilere mükemmel depolama çözümlerini hızlı ve doğru bir şekilde sunabiliriz.

Mükemmel konfigürasyon ve mükemmel yönetim ekibi sayesinde ürünlerimiz Hong Kong, Singapur, Filipinler, Avustralya, Almanya ve Kanada da dahil olmak üzere 30'dan fazla ülkeye ve bölgeye başarılı bir şekilde ulaştı.

Şirket hedeflerinden biri olarak “Bütünlük Yönetimi ve Yüksek Kalite” alıyoruz. ORBIT, depo kalitesi için mükemmel kalite, ileri teknoloji, benzersiz tasarım ve pratik bir işlev ile makul bir fiyatla yeni bir örnek oluşturmaya devam ediyor. Yakın gelecekte tüm müşterilere en profesyonel depo depolama çözümlerini daha iyi bir yarın için el ele vermemizi sunmayı dört gözle bekliyoruz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2005 yılında, JINBIAO Teknoloji Ticaret Şirketi aslen Huadu Bölgesi, Guangzhou şehrinde kuruldu.

2008 yılında, JINBIAO Teknoloji Ticaret Şirketi Dongguan City, Changan Town kendi üretim fabrikasını kurmuştur.

2010 yılında, JINBIAO Teknoloji Ticaret Şirketi büyüyen işin ihtiyaçlarını karşılamak için Haizhu District, Guangzhou Şehrine taşındı.

 

2013 yılında JINBIAO Technology Trading Company, adını ORBIT Metal Products Co., Ltd olarak değiştirdi, o zamandan beri sadece depo depolama raf sistemi tasarlamaya ve üretmeye odaklandık.

2013 yılında, ORBIT Metal, Guangzhou East Railway Station yakınlarındaki Dongzhan Çok Fonksiyonlu Binasında ilk şubesini kurdu.

2014 yılında, Guangdong ORBIT Metal Ürünleri HK Limited 9 Yin Chong Caddesi, Kowloon, Hong Kong'da kuruldu.

Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd Guangzhou ORBIT Metal Products Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

İş türü

Üretici

Markalar : YÖRÜNGE

No. Çalışanları : 60~120

Yıllık satış : 2000000-3500000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 40% - 50%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Seçici Palet Raf satış için iyi kalite Seçici Palet Raf satış için iyi kalite Seçici Palet Raf satış için iyi kalite Seçici Palet Raf satış için